| Type | Tegel die Machine vormen |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Schacht | 76mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 30days |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Verrichting | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Geschikt materiaal | GI PPGI |
|---|---|
| Snelheid | 45m/min |
| Gewicht | 2.5T |
| rollen | Cr12 |
| Type | Stud&Track |
| Certificaat | ISO9001: 2000; Ce |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Certificaat | ISO9001: 2000; Ce |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 27 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Gebruik | muur panle |
|---|---|
| Type | Wals zich het Vormen koud |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Certificaat | CE ISO |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.45mm-0.60mm |
| Materiaalbreedte | 333mm |
| Rollerstation | 20stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |