| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 22T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1200 mm |
| Rolstations | 13 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Type | Hydraulisch Staalbroodje die Machine C Purlin vormen |
|---|---|
| Dikte | 23MM |
| Ponsen | ja |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Sluiterklep Roll vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 18 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiële breedte | Bovenste: 1200 mm; Omlaag: 1220 mm |
| Rolstations | Bovenste: 11 stations; Omlaag: 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Type | 0.4 - 0.8mm het Comité van de Diktemuur Broodje die Machine voor Tuin, Hotel vormen |
|---|---|
| Gebruik | Wand |
| Machinemacht | 4+4kw |
| Snelheid | 1520m/min |
| werknemer | 1-2only |
| Productie | 812m/min |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Hebei, China (vasteland) |
| Macht (W) | 4+4kw |
| Dimensie | 7*1.5*1.5m |
| Gewicht | 4t |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 22T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |