| Type | Broodje die van de staal het Dak Verglaasde Tegel Machine vormen |
|---|---|
| dikte | 0.30.6mm |
| breedte | 1250mm |
| garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 14Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | Bovenste: 12 stations; Omlaag: 15 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Type | Verglaasd Tegelbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250MM |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Thickenss | 0.30.8mm |
| snelheid | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| type | verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| breedte | 1250 |
| dikte | 0.30.6mm |
| capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Geschikt materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | daktegel die machine vormen |
| Type | Verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Europees en Amerika |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Voltage | 380V of aangepast |
| Arbeider | 1 slechts |
| Type | Verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Europees en Amerika |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Voltage | 380V of aangepast |
| Arbeider | 1 slechts |