| Type | Geglazuurde tegelrolvormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Naam | Dubbele Laag die Machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 210m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 3.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 4m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Het Bladbroodje die van het staaldakwerk Machine vormen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.7mm |
| Gebruik | Dak |
| Voltage | 380V of aangepast |
| Macht | 4+4kw |