| Verpakking | 40GP |
|---|---|
| Machinesnelheid | 10-15 m/min |
| Rollers | 19 Rollerstations |
| Gedreven systeem | Ketting of versnellingsbak |
| Controlerend Systeem | PLC en converter |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
|---|---|
| Aandrijvingstype | Kettingoverbrenging |
| Het vormen van Snelheid | 15m/min |
| Control System | PLC controle |
| Totale macht | 4+4kw |
| Type | Het automatische Verglaasde Broodje die van het het Dakblad van het Tegelstaal Machine met PLC Contr |
|---|---|
| Rollen | 17 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | De Muurcomité van het hallo-rib Trapezoïdaal Dak Broodje die Machine voor het Comité van de Dakmuur |
|---|---|
| Gebruik | Wand |
| Machinemacht | 4+4kw |
| Snelheid | 1520m/min |
| werknemer | 1-2only |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 24m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | 13 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Naam | Dubbele Laag die Machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 19 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |