| Type | Nokafdekplaat Roll vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Nokafdekplaat Roll vormmachine |
|---|---|
| Gebruik | dakrand GLB |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Capaciteit | 1020m/min |
| Power | 4+4kw |
| Gebruik | Dakrand |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 333mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Geschikt materiaal | GI/BGAG |
|---|---|
| Materiaaldikte | 11.5mm |
| Rollerstation | 17Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | 80 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | Dakrand |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Capaciteit | 24m/min |
| Gewicht | 2.8T |
| formaat | 8.6*1.35*1.51m |
| Gebruik | Dakrand |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Capaciteit | 24m/min |
| Gewicht | 2.8T |
| formaat | 8.6*1.35*1.51m |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| VERRICHTING | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 210m/min |
| Gewicht | 6t |