| rolsations | op 12 en beneden 17 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingsoverdracht |
| Scherpe methode | PLC hydraulische besnoeiing |
| Macht | 4+4 kW |
| Type | 1100mm Rusland het type verglaasde broodje die van het het dakwerkpaneel van de staptegel machine vo |
|---|---|
| Breedte | 1250 |
| dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1000 mm |
| Rolstations | Bovenste: 11 stations; Omlaag: 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Modelaantal | rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Verrichting | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Verrichting | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |