| MaterialType | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 22 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Type | Dakbedekking Staptegel Roll Forming Machine |
|---|---|
| Snelheid | 2m/min |
| Materiaal van Rol | #45 staal |
| dikte | 0.30.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Golfbladbroodje dat Machine vormt |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Grondstoffenbreedte | 1220mm |
| Grondstofdikte | 0.30.6mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 18/14Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
|---|---|
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Golfbladbroodje dat Machine vormt |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffenbreedte | 1250mm |
| Grondstofdikte | 0.30.6mm |
| Type | Tegel die Machine vormen |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Schacht | 76mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 17 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Gebruik | dak |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |