| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Licht Keel Roll Forming Machine |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 20-40M/MIN |
| Macht | 4.5+3kw |
| Gebruik | Nagel en Spoor |
|---|---|
| Type | lichte keel rollformingsmachine |
| Dikte | 0.8-1.8 mm |
| Capaciteit | 0-35m/min |
| Stroom | 21.5kw |
| Materiaal | GI/PPGI |
|---|---|
| Dikte | 0.450.55mm |
| Capaciteit | 40m/min |
| NAAM | 40m/Min broodje die Machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Licht Keel Roll Forming Machine |
| Dikte | 0.51.8mm |
| Capaciteit | 0-35m/min |
| Macht | 21.5kw |
| Gebruik | nagel en spoor |
|---|---|
| capaciteit | 15-25m/min |
| eigenschap | einde niet knipsel |
| aandrijving | lager |
| dikte | 0.30.6mm |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 20-40M/MIN |
| Macht | 4.5+3kw |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Transmissie | Versnellingsband |
| Productnaam | Gipsbaken 6 en Gipsbaken 10 rolvormende machine |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Rollers | 10 posten |
| Gebruik | Nagel en Spoor |
|---|---|
| Capaciteit | 25m/min |
| Voorzien zijn van | einde niet knipsel |
| Drijfveer | Handelswijze |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gebruik | nagel en spoor |
|---|---|
| capaciteit | 15-45m/min |
| eigenschap | einde niet knipsel |
| aandrijving | lager |
| dikte | 0.30.6mm |
| Macht | 5.5kw |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Ponsen | Beschikbaar |
| Eigenschap | twee in |
| Gebruik | Drywall Systeem |