| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Diameter hoofdas | 75 mm |
|---|---|
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| HS-code | 8462219000 |
| Hydraulische post | 5.5 KW, 46# Hydraulische olie |
| werkwijze | Knop + Panasonic/Delta touchscreen |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
| haven van laadplaats | haven van Tianjin |
| Productie | 812m/min |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Hebei, China (vasteland) |
| Macht (W) | 4+4kw |
| Dimensie | 7*1.5*1.5m |
| Gewicht | 4t |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Macht (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 210m/min |
| Gebruik | dakbekleding |
|---|---|
| Rolmateriaal | 45# staal |
| Capaciteit | 15m/min |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Materiaal | G550 |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 32Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |