| Transmissie | Ketting |
|---|---|
| codeur | Omron |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Machinabasis | H-balk |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 6000 mm |
| Materiaal van de snijmachine | Cr12 |
| Totaal vermogen | 5.5 kW |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| onderdelen | het kleurrijke de lossingsrek van de staalplaat, golfeenheid (tegelpers), samengestelde gastheereenh |
|---|---|
| de grootte van de schuimmachine | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| macht | gastheer 3KW met cirkelvormig reductiemiddel |
| Aantal van het vormen van rijen | rij 13 -- 15 (de rij hangt van het geselecteerde model af) |
| rubber vlak broodje | 150 mm |