| Materiaal van de rol | 45# staal |
|---|---|
| codeur | Omron |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Snelheid van vorming | 15m/min |
| vermogen | 5.5+5.5KW |
| besturingssysteem | PLC's |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Rollen | 12 posten |
| codeur | Omron |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
|---|---|
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Machinabasis | H-balk |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Type | broodje die machine vormen |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
|---|---|
| codeur | Omron |
| besturingssysteem | PLC's |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | Bovenste: 12 stations; Omlaag: 15 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Geschikt Materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Tegel die Machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |