| Machineafmeting | 12.1*1,5*1,6m |
|---|---|
| Gewicht van de machine | 15.6T |
| Materiële Dikte | 1,5-3,0 mm |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
| Strijdtype | Kettingoverbrenging |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
|---|---|
| codeur | Omron |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Snelheid van vorming | 15m/min |
| vermogen | 5.5+5.5KW |
| Controle | PLC-besturingssysteem |
|---|---|
| HS-code | 8455221000 |
| Versnelling | 8-12m/min |
| Effectieve breedte | 1220/1225/1250 mm |
| scherpe lengtetolerantie | ± 1mm |
| besturingssysteem | PLC's |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Rollen | 12 posten |
| codeur | Omron |
| Kracht | 33.6+15 kW |
|---|---|
| Scherpe lengte | Om het even welke lengte |
| Naam van het product | Het Broodje die van CZ Purlin Machine vormen |
| Materieel type | Gelast staal |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
| Type | wals zich het vormen koud |
|---|---|
| Gebruik | villa dak |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Productiecapaciteit | 8-12m/min |
| Materiële breedte | Aanpasbaar op basis van behoefte |
|---|---|
| Materiaaltype | Gelast staal |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
| Kracht | 11+7.5kw |
| Materiaaldikte | 1.53mm |
| Gebruik | blinddeur |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking | 40GP |
|---|---|
| Machinesnelheid | 10-15 m/min |
| Rollers | 19 Rollerstations |
| Gedreven systeem | Ketting of versnellingsbak |
| Controlerend Systeem | PLC en converter |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht van de machine | 15.6T |
| Materieel type | Gelast staal |
| Materiële Dikte | 1,5-3,0 mm |
| Kracht | 33.6+15 kW |