| Strijdtype | Keten aandrijving |
|---|---|
| Rollers | 18-20Stations |
| snijlengte | Kan worden ingesteld in het Contorl paneel |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 8-9T |
| Gewicht van de machine | 8-9T |
|---|---|
| Materiaaltype | Gelast staal |
| Afmetingen van de machine | 12.1*1,5*1,6m |
| Materiaaldikte | 1.53mm |
| Rollers | 18-20Stations |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| vermogen | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Transmissie | Ketting |
| Spanning | 3Phase van 220V 60HZ |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| besturingssysteem | PLC's |
|---|---|
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Rollen | 12 stations |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Transmissie | Ketting |
| Spanning | 380V50HZ/3fase |
|---|---|
| Materiële Dikte | 1,5-3,0 mm |
| Het vormen van snelheid | 2-15 m/min |
| Materieel type | Gelast staal |
| Kracht | 33.6+15 kW |
| Snelheid van vorming | 15m/min |
|---|---|
| Type | broodje die machine vormen |
| Rollen | 20 |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Transmissie | Ketting |
| Transmissie | Ketting |
|---|---|
| codeur | Omron |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Machinabasis | H-balk |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Machineafmeting | 12.1*1,5*1,6m |
|---|---|
| Materiële Dikte | 1,5-3,0 mm |
| Materiële breedte | Aanpasbaar op basis van behoefte |
| Materieel type | Gelast staal |
| Naam van het product | Het Broodje die van CZ Purlin Machine vormen |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
|---|---|
| Spanning | 380V/50HZ/3PHASE |
| Het vormen van snelheid | 2-15 m/min |
| Rolposten | 14-18 posten |
| Materieel type | Gelast staal |