| Rollen | 22 stations |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220V 60HZ 3Fase (kan aangepast worden) |
| Machinabasis | H-balk |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Kracht | 11+15 kW |
|---|---|
| type | broodje die machine vormen |
| Rollen | 12+1Rollerstations |
| Spanning | 380V/50HZ/3PHASE |
| De Diameter van de rolschacht | 90 mm |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
|---|---|
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Machinabasis | H-balk |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Type | broodje die machine vormen |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
| Effectieve breedte | 1220/1225/1250 mm |
|---|---|
| scherpe lengtetolerantie | ± 1mm |
| HS-code | 8455221000 |
| Frame | Gelast met 400 mm H-balkstaal |
| Snijtype | hydraulisch snijden |
| Gewicht van de machine | 8-9T |
|---|---|
| Strijdtype | Keten aandrijving |
| Garantie | 1 jaar |
| Rollers | 18-20Stations |
| Kracht | 11+7.5kw |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
|---|---|
| codeur | Omron |
| besturingssysteem | PLC's |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Rolposten | 14-18 posten |
|---|---|
| Strijdtype | Kettingoverbrenging |
| Naam van het product | Het Broodje die van CZ Purlin Machine vormen |
| Materiële Dikte | 1,5-3,0 mm |
| Scherpe lengte | Om het even welke lengte |
| Materiaaldikte | 1.53mm |
|---|---|
| Kracht | 11+7.5kw |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
| Rollers | 18-20 posten |
| snijlengte | Kan worden ingesteld in het Contorl paneel |