| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Dakdekzeil rolvormen machine |
| Naam | 0.6mm de Deurbroodje die van het Rolblind Machinehoge snelheid 380v vormen |
|---|---|
| Sleutelwoord | de rollende machine van de blinddeur |
| Dikte | 0.6mm |
| Levering | 380V |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulisch knipsel |
| Per maand | 30 reeksen |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
|---|---|
| Bladmateriaal | Cr12 |
| De Diameter van de rolschacht | 50 mm |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 14Stations |
| Kracht | 4+4KW |
| Macht | 4+4 kW |
|---|---|
| Garantie | 24 maand |
| controlesysteem | Touch screen |
| Scherpe methode | Hydraulisch scherp systeem |
| het werk snelheid | 0 - 15 m/min |
| Het veroorzaken van Snelheid (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Hydraulische postmacht (kW) | 9 |
| De macht van de Uncoilermotor | 2.2 kW |
| Totale macht | 21,2 kW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| kleur | aangezien uw vereis |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| vestig jaar | since1996 |
| Stroomvoorziening | 380V, 50HZ, 3PHASE |
|---|---|
| werkwijze | Knop + Panasonic/Delta touchscreen |
| Havens van uitvoer | Tianjin-haven of andere Chinese haven |
| Type | Automatisch |
| Rolvormende dikte | 0.3-0.8 mm |
| rolbreedte | 1220mm |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Snelheid | 20m/min |
| Broodjesmateriaal | No.45 staal |
| Gewicht | 4t |