| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Omvormer | DELTA |
|---|---|
| Naam van het product | Muurcomité Broodje die Machine vormen |
| Het vormen van snelheid | 15m/min |
| Totale macht | 4+4KW |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
|---|---|
| haven van laadplaats | haven van Tianjin |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
| haven van laadplaats | haven van Tianjin |
| Type | Standaard 686mm IBR Bladbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 16 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Automatisch Vroeger Dakbroodje |
| Materiaaldikte | 1.53mm |
|---|---|
| Kracht | 11+7.5kw |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
| Rollers | 18-20 posten |
| snijlengte | Kan worden ingesteld in het Contorl paneel |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | 0.4 - 0.8mm het Comité van de Diktemuur Broodje die Machine voor Tuin, Hotel vormen |
|---|---|
| Gebruik | Wand |
| Machinemacht | 4+4kw |
| Snelheid | 1520m/min |
| werknemer | 1-2only |