| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulische besnoeiing |
| Het werk snelheid | 8-10m/min |
| Kracht | 4+4KW |
|---|---|
| Structuur | Tribunetype |
| Snelheid van vorming | 10 m/min |
| Rollen | 3 stations |
| De Diameter van de rolschacht | 80 mm |
| Type | Omega het Metaalbroodje die van Vormpurlin Machine vormen |
|---|---|
| Snelheid | 0-45m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Levertijd | 30days |
| Modelnummer | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Macht (w) | 5.5kw |
| Voltage | 380V 50Hz 3Phases |
| Gewicht | 3.2T-10T |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | Het Comité van de aluminiummuur Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HRB60 of equivalent |
| Materiële Dikte | 0.20.6mm |
| Roller | Hoogwaardig 45# staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Gebruik | dakpaneel |
|---|---|
| Lengte | 1260m |
| Breedte | 1000mm |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Garantie | 12 Maanden |
| Type | Het verglaasde Broodje dat van de Daktegel Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| snelheid | 2m/min |
| Naam | Verglaasd Tegelbroodje die Machine vormen |
| model | HC30-224-1250 |
| Type | Standaard 686mm IBR Bladbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 16 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1220MM |
| Rollerstations | 11Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |