| Type | De elektrische Machine van het het Metaaldak van de Controle Bevindende Naad |
|---|---|
| Rollen | 19 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Naam | Dubbele Laag die Machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Verglaasd Tegelbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250MM |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Type | Trapezoïdaal Profielbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Azië |
| Gebruik | dak en muur |
| Power | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 3.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Naam | Dubbele Laag die Machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Type | Automatisch |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| Diameter hoofdas | 75 mm |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
|---|---|
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Diameter hoofdas | 75 mm |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Type | keten aandrijving tegel rollen vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Breedte | 1220 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaalbasis | 300H stalen frame |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
|---|---|
| codeur | Omron |
| besturingssysteem | PLC's |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Materiaal van de rol | 45# staal |