| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 4m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Type | Broodje die van de staal het Dak Verglaasde Tegel Machine vormen |
|---|---|
| dikte | 0.30.6mm |
| breedte | 1250mm |
| garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Het Bladbroodje die van het staaldakwerk Machine vormen |
| Type | Het Broodje die van het dakwerkblad Machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak en muur |
| Dikte | 0.30.8mm |
| naam | het regelmatige zelfsluitende broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 11 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Type | broodje die machine vormen |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
|---|---|
| Diameter hoofdas | 75 mm |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Het Broodje die van het dakwerkblad Machine vormen |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |