| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Hs-code | 8462219000 |
| Diameter hoofdas | 70 mm |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Thickenss | 0.30.8mm |
| snelheid | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | dak verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Machine voor het vormen van dakplaten |
|---|---|
| Gebruik | Dak en muur |
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| type | verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| breedte | 1250 |
| dikte | 0.30.6mm |
| capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Type | Het golfbroodje dat van het Dakwerkblad Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Capaciteit | 20m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.7mm |
| Gebruik | Dak |
| Voltage | 380V of aangepast |
| Macht | 4+4kw |
| Gebruik | dak |
|---|---|
| productiecapaciteit | 4m/min |
| dekking | 1050mm |
| Machinegewicht | 4.5T |
| overbrenging | 40GP |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 3.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGigi |
|---|---|
| capaciteit | 4m/min |
| machinegewicht | 4.5T |
| rollen | 45# staal |
| Type | Broodje die Machine vormen |