| Gewicht | 2.8T |
|---|---|
| Snijtype | hydraulisch snijden |
| Materiaal van de as | 45# staal |
| Transmissie | Versnellingsband |
| Snijlengte | Verstelbaar |
| Gewicht | 2.8T |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Kracht | 5.5+5.5+1.5 |
| Productnaam | Gipsbaken 6 en Gipsbaken 10 rolvormende machine |
| Spanning | 380V/ 50HZ/ 3Fase ((aanpasbaar) |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 20-40M/MIN |
| Macht | 4.5+3kw |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.6mm |
| Capaciteit | 20-45m/min |
| Macht | 4.5+5+2.3kw |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 1-1,2 mm |
| materiële breedte | 1000 mm |
| Rollerstations | 18Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| Transmissie | Versnellingsband |
|---|---|
| Gewicht | 2.8T |
| Grootte | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Rolmateriaal | 45# staal |
| Materiaal | Staalrol |
| Macht | 5.5kw |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Ponsen | Beschikbaar |
| Eigenschap | twee in |
| Gebruik | Drywall Systeem |
| Materiaal | Staalrol |
|---|---|
| Kracht | 5.5+5.5+1.5 |
| Scherpe lengte | Regelbaar |
| Grootte | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Spanning | 380V/ 50HZ/ 3Fase ((aanpasbaar) |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Koud walsen vormmachine |
| Dikte | 12mm |
| Capaciteit | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |