| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 20-40M/MIN |
| Macht | 4.5+3kw |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Dikte | 0,5 mm |
| Snelheid | 25m/min |
| Voorzien zijn van | Gemakkelijke operatie |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Scherpe lengte | Verstelbaar |
|---|---|
| Rolposten | 10-13 stations |
| Schachtmateriaal | 45# staal |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Gewicht | 2.8T |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Wals het Vormen van Materiaal koud |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 20-40M/MIN |
| Macht | 4.5+3kw |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 45m/min |
| Macht | 5.5+3kw |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 40 m/min |
| Profiel | Op maat |
| Voorzien zijn van | spoorknipsel |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | metaalnagel en spoorbroodje die machine vormen |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| per maand | 30 reeksen |
| Type | Wals zich het Vormen koud |
|---|---|
| Profiel | omega |
| Dikte | 1mm |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gewicht | 5T |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Schachtmateriaal | 45# staal |
|---|---|
| Rolposten | 10-13 stations |
| Het vormen van snelheid | 0-35m/min |
| Controlesysteem | PLC's |
| Gewicht | 2.8T |