| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Koud walsen vormmachine |
| Dikte | 12mm |
| Capaciteit | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Rolstations | 12Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1200 mm |
| Rolstations | 13 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| Dikte | 1.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | 1.5mm het kaderbroodje die van de staaldeur machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Type | Omega het Metaalbroodje die van Vormpurlin Machine vormen |
|---|---|
| Snelheid | 0-45m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Levertijd | 30days |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Licht Keel Roll Forming Machine |
| Dikte | 0.51.8mm |
| Capaciteit | 0-35m/min |
| Macht | 21.5kw |
| Gebruik | Nagel en Spoor |
|---|---|
| Type | lichte keel rollformingsmachine |
| Dikte | 0.8-1.8 mm |
| Capaciteit | 0-35m/min |
| Stroom | 21.5kw |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | metaalnagel en spoorbroodje die machine vormen |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| per maand | 30 reeksen |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1200 mm |
| Rolstations | 12Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |