| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 40 m/min |
| Profiel | Op maat |
| Voorzien zijn van | spoorknipsel |
| kleur | blauw |
|---|---|
| type | automatisch |
| controlesysteem | PLC controle |
| scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| per maand | 30 reeksen |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Snijsysteem | Hydraulische Cut |
| Per maand | 20 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| Dikte | 1.21.5mm |
| Gebruik | vloerdek |
| Capaciteit | 810m/min |
| macht | 11+11Kw |
| Snelheid | 20m/min |
|---|---|
| Lengte | 12 of meer M |
| Power | 4+4kw |
| Dikte | 0.6mm of aangepast |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |