| Gebruik | Dak |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 5.6t |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Gebruik | dak |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 6.6T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Gebruik | dak |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 6.6T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| rolsations | op 12 en beneden 12 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingoverbrenging |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| Macht | 5.5+5.5KW |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Snijmethode | hydraulisch snijden |
| per maand | 30 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | Q235 |
|---|---|
| snelheid | 20m/min |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | Het levenstijd |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 24-28 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |