| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Macht | 5.5kw |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Ponsen | Beschikbaar |
| Eigenschap | twee in |
| Gebruik | Drywall Systeem |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Macht (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC besturing systeem |
| breedte van de plaat | 1200mm |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | glazen dakplaat van tegels |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Grondstoffenbreedte | 1250 mm |
| Grondstofdikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 12 maanden na het verschepen |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 14Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Breedte van de plaat | 614mm |
|---|---|
| Rollen | 18 rijen |
| Macht | 4+5.5kw |
| Voltage | 380V 50Hz 3phases |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 845mm |
| Rollerstations | 26 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 840mm |
| Rollerstations | 28Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/t, l/c |
| Levering vermogen | 20 sets/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |