| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 32Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Geschikt materiaal | GI PPGI |
|---|---|
| Snelheid | 45m/min |
| Gewicht | 2.5T |
| rollen | Cr12 |
| Type | Stud&Track |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe Methode | hydraulische besnoeiing |
| Het werk snelheid | 8-10m/min |
| spanning | 380V 50 Hz 3 fase |
|---|---|
| Materiaal | gegalvaniseerde/kleurenstaalplaat |
| schacht | 75mm, vast lichaam |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12/16Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Gebruik | Dak |
|---|---|
| Dikte | 0,3-0,6 mm |
| Gewicht | 8.7T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffenbreedte | 1250mm |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |