| Gebruik | blinddeur |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Macht (W | 4+4KW |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Scherp Type | Hydraulisch Knipsel |
| Schachtmateriaal | 45# St |
| Functie | Dak |
| Macht (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Macht | 4+4 kW |
|---|---|
| Garantie | 24 maand |
| controlesysteem | Touch screen |
| Scherpe methode | Hydraulisch scherp systeem |
| het werk snelheid | 0 - 15 m/min |
| Voltage | 220V 60Hz 3Phases |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | 2.3t |
| Afmeting | 4*1.35*1.51m |
| Garantie | 1 jaar |
| rol van verglaasde tegel | 18 rijen |
|---|---|
| Motor | 5,5 kW + 4 kW |
| motorstijl | de Servomotor van 5,5 kW |
| de breedte van h-staal | 350 - 400 mm |
| machinegrootte | 8.58 * 1,7 * 1,45 meter |
| Macht | 4+4KW |
|---|---|
| Garantie | 24 maand |
| controlesysteem | Touch screen |
| Scherpe methode | Hydraulisch scherp systeem |
| het werk snelheid | 0 - 15 m/min |
| Macht | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Garantie | 24 maand |
| controlesysteem | Touch screen |
| Scherpe methode | Hydraulisch scherp systeem |
| het werk snelheid | 0 - 15 m/min |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 1000 mm |
| Rollerstations | 25Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |