| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 11+12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Tegeltype | Staal |
|---|---|
| Macht (w) | 5.5kw |
| Voltage | 380V |
| Gewicht | 4.5T |
| Controle | Plc computercontrole |
| Productie | 8-10m/min |
|---|---|
| Macht (w) | 4+4KW |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Arbeiders | 100 |
| Rolpost | 18Station |
|---|---|
| Rol & Schacht | 45# staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Snijdersmateriaal | Cr12 |
| Aandrijvingstype | Kettingoverbrenging |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Breedte | 2600m/4000mm |
| Dikte | 0.130.3mm |
| per maand | 20 reeksen |
| Hoofdrolmateriaal | Cr12 |
|---|---|
| Rollen | 14Stations |
| Kracht | 15+5.5Kw |
| Schacht | 45# staal |
| De Diameter van de rolschacht | 80 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.40.7mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | --mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 11/13 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| De Diameter van de rolschacht | 80 mm |
|---|---|
| Rollen | 14Stations |
| geschikt materiaal | 1.5-2mm ((DX51 - GALVANISED/Q300-350) |
| Structuur | Tribunetype |
| Spanning | 380V/50HZ/3PHASE |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1100 mm |
| Rollers | 25Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |