| Geschikt materiaal | GI PPGI |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Gewicht | 2.5T |
| Materiaal van de rollen | CR12 |
| Sollicitatie | drywall systeem |
| Macht (W) | 5.5Kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Per maand | 30 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Garantie | 18 maand |
|---|---|
| Control System | Panasonic PLC |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Rol & Schacht | 45# staal met Chrome-Behandeling |
|---|---|
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Snijdersmateriaal | Cr12 |
| Aandrijvingstype | Kettingoverbrenging |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Macht | 17Kw |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Ponsen | Beschikbaar |
| Gebruik | gebouwen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.45mm-0.60mm |
| Materiaalbreedte | 333mm |
| Rollerstation | 20stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| broodjesmateriaal | 45# hoogwaardig Staal |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Manier van Aandrijving | 1,2 duim enige keten |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Geschikt materiaal | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| Materiële Dikte | 0.30.6mm |
| Rol & Schacht | 45# staal met chroombehandeling |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Snijdersmateriaal | CR12 |
| Rol & Schacht | 45# staal met Chrome-Behandeling |
|---|---|
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Snijdersmateriaal | Cr12 |
| Aandrijvingstype | Kettingoverbrenging |
| controlesysteem | PLC Controle |