| Rolpost | 11Station |
|---|---|
| Rol & Schacht | 45# staal met Chrome-Behandeling |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Snijdersmateriaal | Cr12 |
| Aandrijvingstype | Kettingoverbrenging |
| Materiaaldikte | 1.5-2.5 mm |
|---|---|
| Strijdtype | Keten aandrijving |
| Kracht | 18.5+7.5KW |
| Scherpe tolerantie | ± 1 mm |
| Materiaaltype | Gelast staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 400 mm |
| Rollerstations | 16Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12/22 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollers | 18 stations |
| Roller & Shaft Materia | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 12/17 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 12 /15Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Type | Automatische |
|---|---|
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het knipsel van de vliegzaag |
| Snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |