| Geschikt materiaal | Kleurstaalplaat, gegalvaniseerd plaat, aluminiumplaat |
|---|---|
| Dikte van Grondstof | 2 mm |
| Roller | 15 rijen |
| de C-zijde van H | 50 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Rollers | 15 stations |
|---|---|
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Spanning | 380V 50Hz 3fasen,380V/3fasen/50hz of volgens uw land |
| type aandrijving | Keten aandrijving |
| Rolpost | 24stations |
|---|---|
| Diameter van schacht | Φ90m |
| Snijdersmateriaal | Cr12 |
| Het vormen van Snelheid | 15m/min |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Naam | Dubbele Laag die Machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Nokafdekplaat Roll vormmachine |
|---|---|
| Gebruik | dakrand GLB |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Capaciteit | 1020m/min |
| Power | 4+4kw |
| Type | Nokafdekplaat Roll vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 24m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Gebruik | Dak |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 4m/min |
| Dekking | 1000mm |
| Machinegewicht | 4.5t |
| Verzending | 40GP |
| Type | Het kaderbroodje die van de blinddeur machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Deurframe |
| Capaciteit | 10m/min |
| Dikte | 1.52.5mm |
| Lengte | geen |