| Type | Het kaderbroodje die van de blinddeur machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Deurframe |
| Capaciteit | 10m/min |
| Dikte | 1.52.5mm |
| Lengte | geen |
| type | verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| breedte | 1250 |
| dikte | 0.30.6mm |
| capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Broodje dat Materiaal vormt |
| Controlesysteem | PLC controle |
| het maken meriod | 45days |
| Scherpe Methode | hydraulisch snijden |
| Gebruik | Daken |
|---|---|
| Materiaal | Geschilderd Staal |
| Type | wals zich het vormen koud |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Broodje dat Materiaal vormt |
| Controlesysteem | PLC controle |
| het maken meriod | 45days |
| Scherpe Methode | hydraulisch snijden |
| Gebruik | Ridge Cap |
|---|---|
| Type | koudwalsen |
| Dikte | 0,3-0,6 mm |
| Snelheid | 4 m/min |
| Lengte | 8,1 miljoen |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Type | Wals zich het Vormen koud |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Snelheid | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Tegel vormmachine |
|---|---|
| Macht (W) | 4+4kw |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| OEM | Verstrekt |
|---|---|
| Certificaat | CE ISO |
| Garantie | 1 jaar garantie, service voor de hele levensduur. |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 30 dagen |