| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 845mm |
| Rollerstations | 26 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Rol & Schacht | 45# staal met Chrome-Behandeling |
|---|---|
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Snijdersmateriaal | Cr12 |
| Aandrijvingstype | Kettingoverbrenging |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Gebruik | dakbekleding |
|---|---|
| Rolmateriaal | 45# staal |
| Capaciteit | 15m/min |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Materiaal | G550 |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1000mm |
| Roller | 45 staal |
| Capaciteit | 10m/min |
| Macht (W) | 4KW-15KW |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | Panasonic PLC |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |