| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1100 mm |
| Rollers | 25Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 16/17 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12/17 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| vermogen | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Transmissie | Ketting |
| Spanning | 3Phase van 220V 60HZ |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Rollen | 22 stations |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220V 60HZ 3Fase (kan aangepast worden) |
| Machinabasis | H-balk |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Type | Het automatische Verglaasde Broodje die van het het Dakblad van het Tegelstaal Machine met PLC Contr |
|---|---|
| Rollen | 17 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | golfblad dat machine maakt |
|---|---|
| Geschikte Markt | Azië |
| Gebruik | dak en muur |
| Power | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Type | Wals zich het Vormen koud |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Snelheid | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | blauw |
|---|---|
| type | automatisch |
| controlesysteem | PLC controle |
| scherpe methode | hydraulisch knipsel |
| voltage | 380V, 50Hz, fase 3 |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| Per maand | 30 reeksen |