| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | 13 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Profiel | aangepaste |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gewicht | 3T |
| Gewicht | 4-5T |
|---|---|
| Gebruik | Het verglaasde Comité van het Tegeldakwerk |
| controlesysteem | PLC Controle |
| Het voeden breedte | 1200mm |
| Materiële Dikte | 0.30.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| type | het verglaasde blad van het tegeldak |
|---|---|
| controlesysteem | PLC controle |
| grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Certificering | CE ISO |
| Na verkoop | Ingenieurs beschikbaar aan de dienst overzee |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| onderdelen | het kleurrijke de lossingsrek van de staalplaat, golfeenheid (tegelpers), samengestelde gastheereenh |
|---|---|
| de grootte van de schuimmachine | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Persbreedte | 1200 mm |
| Aantal van het vormen van rijen | rij 13 -- 15 |
| Hydraulische Postmacht | 3Kw |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| VERRICHTING | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 210m/min |
| Gewicht | 6t |