| onderdelen | het kleurrijke de lossingsrek van de staalplaat, golfeenheid (tegelpers), samengestelde gastheereenh |
|---|---|
| de grootte van de schuimmachine | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Voeding | AC 380 Herz V/50 |
| Dikte | 0.3 - 0,6 mm |
| Elektrisch controlesysteem | PLC keurt touch screen goed, en de frequentieconvertor keurt taida goed. |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 15/16Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Transmissie | Ketting |
|---|---|
| codeur | Omron |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Machinabasis | H-balk |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Materiaal | PPGI/GI |
|---|---|
| Snelheid | max 15m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| rollen | 45# staal |
| Garantie | 12 maand |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 6000 mm |
| Materiaal van de snijmachine | Cr12 |
| Totaal vermogen | 5.5 kW |