| Macht (W) | 5.5Kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Per maand | 30 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Garantie | 12 maand |
|---|---|
| Snijmethode | Hydraulisch Scherp Systeem |
| Rollerstations | 10+12 stations |
| Controlekabinet | kantilever bedieningskast |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Verrichting | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| VERRICHTING | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 210m/min |
| Gewicht | 6t |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 210m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Type | Het golfbroodje dat van het Dakwerkblad Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Capaciteit | 20m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Golfbladbroodje dat Machine vormt |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffenbreedte | 1250mm |
| Grondstofdikte | 0.30.6mm |