| Gebruik | dak |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 6.6T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| rolsations | op 12 en beneden 17 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingsoverdracht |
| Scherpe methode | PLC hydraulische besnoeiing |
| Macht | 4+4 kW |
| Garantie | 18 maand |
|---|---|
| Control System | Panasonic PLC |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Functie | ontwerp twee in één |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Dikte | 0.30.6mm |
| macht | 5.5Kw |
| Gewicht | 7T |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| rolsations | op 12 en beneden 17 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingsoverdracht |
| Scherpe methode | PLC hydraulische besnoeiing |
| Macht | 4+4 kW |
| rolsations | op 12 en beneden 17 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingsoverdracht |
| Scherpe methode | PLC hydraulische besnoeiing |
| Macht | 4+4 kW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |