| Geschikt Materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Tegel die Machine vormen |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Control System | PLC controle |
| Type | volledige automatisch |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| Geschikt materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | daktegel die machine vormen |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Snijmethode | hydraulisch snijden |
| per maand | 30 sets |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| Per maand | 30 reeksen |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulische besnoeiing |
| Het werk snelheid | 8-10m/min |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| Per maand | 30 reeksen |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Functie | Hoge capaciteit |
|---|---|
| markt | Turkije |
| Type | golfprofiel |
| Garantie | levensduur |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |