| Kleur | blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Golfbladbroodje dat Machine vormt |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Grondstoffenbreedte | 1220mm |
| Grondstofdikte | 0.30.6mm |
| Type | dakwerk en muur dubbel bladbroodje dat machine vormt |
|---|---|
| Breedte | 1000mm |
| Rollen | op 15 rijen onderaan 16 rijen |
| Keten | 1 duim |
| H staal | 400 mm |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 22T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Type | Het Metaalbroodje dat van het dakwerkblad Machine vormt |
|---|---|
| materiële breedte | 1250mm |
| Thicknes | 0.30.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| type | broodje die machine vormen |
|---|---|
| materiaal | PPGI-GI |
| breedte | 1000mm |
| dikte | 0.30.6mm |
| het levenstijd | meer dan 10 jaar |
| Type | Koud walsen vormmachine |
|---|---|
| Gebruik | dak en muur |
| Functie | zelfslot |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 3.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Type | Trapezoïdaal Profielbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Azië |
| Gebruik | dak en muur |
| Power | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Type | Verglaasd Tegelbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250MM |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
| haven van laadplaats | haven van Tianjin |