| Type | Geglazuurde tegelrolvormmachine |
|---|---|
| Breedte | 1250 |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 2-4m/min |
| Dimensie | 7.5*1.5*1.2m |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 11 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Betalingscondities | 30% storting door TT vooraf, het saldo dat vóór levering moet worden betaald. |
| Levering vermogen | 20Set/Month |
| Plaats van herkomst | GEMAAKT IN CHINA |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Per maand | 30 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Thickenss | 0.30.8mm |
| snelheid | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| type | verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| breedte | 1250 |
| dikte | 0.30.6mm |
| capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.7mm |
| Gebruik | Dak |
| Voltage | 380V of aangepast |
| Macht | 4+4kw |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Broodje die Machine vormen |