| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| breedte | 940 mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12/17 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter hoofdas | 75 mm |
|---|---|
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| haven van laadplaats | haven van Tianjin |
| Type | Het bladbroodje die van het metaaldakwerk machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Azië |
| Gebruik | dak en muur |
| macht | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Type | Het bladbroodje die van het metaaldakwerk machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Midden-Oosten |
| Gebruik | dak en muur |
| Power | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Type | Het bladbroodje die van het metaaldakwerk machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Azië |
| Gebruik | dak en muur |
| Power | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | Het golfbroodje dat van het Dakwerkblad Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Capaciteit | 20m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Modelnummer | Het Comité van de aluminiummuur Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HRB60 of equivalent |
| Materiële Dikte | 0.20.6mm |
| Roller | Hoogwaardig 45# staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |