| Materiaaltype | PPGI / GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Rollerstation | 17Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Rol & Schacht | 45# staal |
|---|---|
| Diameter van schacht | Φ66 |
| Snijdersmateriaal | CR12 |
| Het vormen van Snelheid | 2m/min |
| Totale macht | 3+3kw |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Betalingscondities | 30% storting door TT vooraf, het saldo dat vóór levering moet worden betaald. |
| Levering vermogen | 20Set/Month |
| Plaats van herkomst | GEMAAKT IN CHINA |
| Materiaal | gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Maat | 5“ |
| Gebruik | Dakgoot |
| Power | 4+4kw |
| Capaciteit | 10m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Maat | 5“ |
| Gebruik | Dakgoot |
| Power | 4+4kw |
| Capaciteit | 10m/min |