| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Versnelling | 10 m/min |
| Kleur | Blauw |
| breedte | 1220 mm |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| Capaciteit | 5-30 m/min (afhankelijk van de vereisten) |
| Materiaaldikte | 0.12-5m/min (afhankelijk van de vereisten) |
| Controlesysteem | PLC's |
| Snijbreedte | 1000-1600 mm (afhankelijk van de vereisten) |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 10/12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 11/12 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 590mm |
| Rollerstations | 12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 298mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |