| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Installatiedimensie | 28000 * 2500 * 2500 mm |
|---|---|
| spanning | 380 de fase van v 50 Herz 3 |
| TOTAAL | 25 kW |
| Productiesnelheid | 0-5 m/min |
| Ontwikkelde breedte | 1000 mm |
| Gebruik | dak |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 6.6T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
|---|---|
| Snelheid van vorming | 8-20m/min |
| Afmeting | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Totaal vermogen | 5.5+4KW |
| Garantie | 1 jaar |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| grondstof | PPGI, Kleurenstaal |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Per maand | 20 reeksen |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |