| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Broodje dat Materiaal vormt |
| Controlesysteem | PLC controle |
| het maken meriod | 45days |
| Scherpe Methode | hydraulisch snijden |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Broodje dat Materiaal vormt |
| Controlesysteem | PLC controle |
| het maken meriod | 45days |
| Scherpe Methode | hydraulisch snijden |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 18/14Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.81.2mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1005mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 25Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |