| Dikte | 1.2mm |
|---|---|
| Breedte | 1000mm |
| Garantie | 12 maand |
| de dienst | hele leven |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Gewicht | 8,5 ton |
|---|---|
| Afmeting | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Rolposten | 18Stations |
| Het vormen van snelheid | 8-20m/min |
| Controlesysteem | PLC Controlesysteem |
| Materiaaltype | PPGI / GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 930mm |
| Rollerstations | 22/24Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 11/12 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| OEM | Verstrekt |
|---|---|
| Certificaat | CE ISO |
| Garantie | 1 jaar garantie, service voor de hele levensduur. |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 30 dagen |
| Gewicht | 4-5T |
|---|---|
| Gebruik | Het verglaasde Comité van het Tegeldakwerk |
| controlesysteem | PLC Controle |
| Het voeden breedte | 1200mm |
| Materiële Dikte | 0.30.6mm |
| Macht (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 210m/min |