| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12/17 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | Gezondheid en gezondheid, 12/15 |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | Gezondheid en gezondheid, 1/15 |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12/22 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Capaciteit | 810m/min |
|---|---|
| levensduur | 15 jaar hierboven |
| macht | 380V of aangepast |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Betalingscondities | 30% storting door TT vooraf, het saldo dat vóór levering moet worden betaald. |
| Levering vermogen | 20Set/Month |
| Plaats van herkomst | GEMAAKT IN CHINA |
| Rollers | 15 stations |
|---|---|
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Spanning | 380V 50Hz 3fasen,380V/3fasen/50hz of volgens uw land |
| type aandrijving | Keten aandrijving |
| Type | Het automatische Verglaasde Broodje die van het het Dakblad van het Tegelstaal Machine met PLC Contr |
|---|---|
| Rollen | 17 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 24 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Oprationarbeider | 1 |